Kendi Kumanya Paketini Oluştur

Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz içeriklere sahip size özel kumanya paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Paketinizi oluşturmak için öncelikle kategori seçimi yapın ve oluşturulan ürün listesinden ürünü seçerek detaylarını inceleyin. Sonrasında bir adet kumanya paketinde olmasını istediğiniz miktarı seçin ve " Ürün Ekle " butonuna basın.Ürün, kumanya paketi listenize eklenecektir. Eğer ürünü arttırmak istiyorsanız ve eğer ürün detaylarında zaten aynı ürün varsa sadece miktarı tekrar seçerek " Ürün Ekle " butonuna basın. Eğer ürünü tekrar seçmeniz gerekiyorsa seçin ve ekleyin.

Bir ürünü listenizden çıkarmak için " Sil " seçeneğini kullanın. Yapacağınız her ekleme ve silme işleminde sepetiniz yenilenir ve kumanya paketinizin toplam tutarı ile kargo ücreti otomatik olarak hesaplanır. Şayet toplam tutar ücretsiz kargo eşiğini geçerse kargo ücreti otomatik olarak devre dışı bırakılır. Oluşturcağınız listenin sadece 1 adet kumanya paketi için hazırlamanızın yeterli olacağını unutmayın. Listenizi hazırladıktan sonra listenin en alt kısmında bulunan " Kumanya Adedi " seçeneğini kullanarak miktarı girin. Uygulama adetleri otomatik olarak güncelleyecektir.

Bu yöntemi kullanarak kumanya paketi miktarı istediğiniz kadar arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Teknik desteğe ihtiyacınız olduğunuda bize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Size özel fiyat ve seçeneklerle oluşturduğumuz hazır kumanya paketleri ve ramazan erzak kolilerine ulaşmak için burayı tıklayın.

Önemli : Geçici bir süre için minimum kumanya paketi 5 olarak ayarlanmıştır. Bu adedin altında olan siparişler iptal edilebilir.

 

Detayları Göster

Detayları Gizle

Şu anda hiç ürün yok.