Antibac Antibakteriyel Kullan At Islak Temizlik Bezi 425 li

Antibakteriyel temizlik bez 425 adetlik ambalajda ıslak kullan at temizlik bezi koli içi 4 adet

Antibac Antibakteriyel Kullan At Islak Temizlik Bezi 425 li

750,00 TL

Ürün Kodu : SRF412 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Kapalı sistem sayesinde kontaminasyon hacmi kısıtlanır iş güvenliği ve sağlığı açısından uçucu organik bileşiklerin uçması ve dökülmesi risklerini azaltır

İndirim

Antibakteriyel Temizlik Bezi

Zeminde Hoş Bir Koku Bırakır.Mina Sistemi Bir Çok Çözücü ile Uygulanablir.Bezin "Pürüzlü Yapısı" Sayesinde , Kir Yağlar Ve Toz Daha iyi Bir Şekilde Alınmaktadır.

Kullan - At Islak Bez

Her Türlü Kimyasal Bez Kullanım Kontrolünün iyileştirilmesi Amaçlı Yeni Temizlik Sistemi Konsepti. Özel Hassasiyetteki Temizlikler için Gıda Uygunluk Belgesi Bulunmaktadır.Kova Ve Üstündeki Kapak, içeri Kirin Girmesine Ve Çözücünün Buharlaşarak Dışarı Çıkmasına Izin Vermeyecek Şekilde Sıkıca Kapatılır Ve Sızdırmazlık Sağlar.

Kova içerisindeki Nemli Bez Hijyen Ve Emniyeti Arttırır, Çözücüye Harcanan Maliyeti Azaltır. Kapalı Sistem Sayesinde Kontaminasyon Hacmi Kısıtlanır, İş Güvenliği Ve Sağlığı Açısından Uçucu Organik Bileşiklerin Uçması Ve Dökülmesi Risklerini Azaltır.Uçma Nedeniyle Pahalı Çözücülerin Kaybını Azaltır. 

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER