Başak Toz Şeker 1000 Gr ( 1 Koli ) Koli İçi 20 Adet

Toz şeker 1000 gramlık paketler halinde koli içi 20 adet Başak marka toz şeker

Başak Toz Şeker 1000 Gr ( 1 Koli ) Koli İçi 20 Adet

165,00 TL

Ürün Kodu : SKR-060 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Toz formunda tasarlanan şeker mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm tatlılar içecekler gibi gıda ürünlerinin hazırlanışı için pratik bir kullanım imkanı sunar

İndirim

Başak Toz Şeker 1000 Gram

Tatlılarınızın ve içeceklerinizin lezzetlendirilmesi için kullanabileceğiniz Başak toz şeker, %100 şeker pancarından üretilmiştir. Toz formunda tasarlanan şeker modeli, mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm tatlılar, içecekler gibi gıda ürünlerinin hazırlanışı için pratik bir kullanım imkanı sunar. Beyaz renkli ve suda kolay çözünen Başak toz şeker, sütlü tatlılar, kekler ve şerbetli tatlılar gibi birçok farklı gıdanın hazırlanışında kullanılmaktadır. 

Diğer Detaylar

Başak Şekere ait ileri teknolojiye sahip tesislerinde el değmeden paketlenen toz şeker, son kullanım tarihine kadar kuru ve güneş almayan yerde saklayarak tatlılarda ve içeceklerinizde kullanabilirsiniz.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER