Börsan Gül Böreği Patatesli 10 Kg

Dondurulmuş patatesli gül böreği 10 Kiloluk ambalajlarda Börsan marka gül böreği

Börsan Gül Böreği Patatesli 10 Kg

197,50 TL

Ürün Kodu : DND-156 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Gül şeklindeki bu cici börekler hiçbir şekilde koruyucu madde veya tatlandırıcı madde içermeyen ve damak şımartan patatesli sevenler için özel bir ürün

İndirim

Dondurulmuş Patatesli Gül Böreği

Minik rulolar halindeki gül böreğini patatesli sevenler ve daha konforlu bir yemeyi önemli bulanlar için özel bir ürün. Bu inanılmaz lezzetteki gevrek börekleri yemek, sadece damağınızı şımartmıyor, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam vaat ediyor ve bu da bir tesadüf değil! Gül şeklindeki bu cici börekler hiçbir şekilde koruyucu madde veya tatlandırıcı madde içermiyor. Börsan’ın patatesli gül böreği, birdenbire açlık hisseden çocuklar için de on numara bir ürün.

Pişirme Önerisi

Minik börekler, 180 derece sıcaklıktaki bir fırında 35 ila 40 dakika kaldıktan sonra altın rengini aldığında sadece siz ve aileniz değil, aniden gelen misafileriniz de lezzetin doruk noktasına ulaşacak.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :