Börsan Kalem Böreği Peynirli 10 Kg

Peynirlik börek kalem şeklinde dondurulmuş 10 kiloluk ambalajlarda Börsan marka

Börsan Kalem Böreği Peynirli 10 Kg

161,50 TL

Ürün Kodu : DND-140 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Kalem şeklindeki bu börekler hiçbir şekilde koruyucu madde veya tatlandırıcı madde içermeyen ve damak şımartan patatesli sevenler için özel bir ürün

İndirim

Dondurulmuş Peynirli Kalem Böreği

Minik rulolar halindeki kalem böreğini peynirli sevenler ve daha konforlu bir yemeyi önemli bulanlar için özel bir ürün. Bu inanılmaz lezzetteki gevrek börekleri yemek, sadece damağınızı şımartmıyor, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam vaat ediyor ve bu da bir tesadüf değil! Kalem şeklindeki bu börekler hiçbir şekilde koruyucu madde veya tatlandırıcı madde içermiyor. Börsan’ın peynirli kalem böreği, birdenbire açlık hisseden çocuklar için de on numara bir ürün.

Pişirme Önerisi

Minik börekler, 180 derece sıcaklıktaki bir fırında 35 ila 40 dakika kaldıktan sonra altın rengini aldığında sadece siz ve aileniz değil, aniden gelen misafileriniz de lezzetin doruk noktasına ulaşacak.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :