Donuk Taze Fasulye 1. Sınıf 10 Kg

Dondurulmuş taze fasulye birinci sınıf 10 kilogramlık ambalajlarda Tartaş marka organik ve kaliteli

Donuk Taze Fasulye 1. Sınıf 10 Kg

215,00 TL

Ürün Kodu : DND-146 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Dünya standartlarındaki üretimiyle üretim ve kalite sertifikalarına sahip olan bu marka uzun süreden beri sebze-meyve çeşitleriyle dondurulmuş gıda pazarında yer almaktadır.

İndirim

Dondurulmuş Taze Fasulye

Tartaş, Türkiye´nin önde gelen dondurulmuş gıda markalarından biridir. Dünya standartlarındaki üretimiyle üretim ve kalite sertifikalarına sahiptir. Tartaş uzun süreden beri sebze-meyve çeşitleriyle dondurulmuş gıda pazarında bulunmaktadır. Yirmiden fazla ürüne sahiptir. Depolarında -18 derecede saklanan ürünler pek çok araçla dağıtıma çıkmaktadır. Dondurulmuş taze fasulye dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biridir.

Saklama Önerisi

-40˚C´de IQF yöntemiyle şoklanarak dondurulan sebze ve meyveler, buzdolabında 24 saat, buzlukta 7 gün ve -18˚C´deki derin dondurucuda son tüketim tarihine kadar (2 yıl) saklanabilir.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :