Ersoy Tam Yağlı Beyaz Peynir (Lokumlu) 20 Kg

Tam yağlı beyaz peynir lokum tipi 20 kilogramlık teneke ambalajda Ersoy marka

Ersoy Tam Yağlı Beyaz Peynir (Lokumlu) 20 Kg

490,00 TL

Ürün Kodu : SUT-290 Stok Durumu : 5

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Kahvaltı sofralarının demirbaşı olan Ersoypeynir kalitesi ile sofralarınıza gelirken tam yağlı beyaz peyniri sadece kahvaltılarda değil pek çok farklı öğünde tüketebilirsiniz.

Adet :
+
İndirim

Lokum Kıvamında Peynir

Peynirde lezzet ve kıvamı sağlayan ön önemli unsurlar, kullanılan sütün kalitesi, miktarı ve peynirin üretim tekniğidir. Kahvaltı sofralarının demirbaşı olan peynir, Ersoy kalitesi ile sofralarınıza gelir. Ersoy tam yağlı beyaz peyniri sadece kahvaltılarda değil, pek çok farklı öğünde tüketebilirsiniz.

Böreklerin ya da fırın yemeklerinizin içerisinde de kullanabileceğiniz Ersoy tam yağlı beyaz peynir ağızda dağılan lokum gibi bir kıvama sahiptir. Beyaz peynir ile birbirinden farklı tariflerinize lezzet katabilir, harika sandviçler, tostlar yapabilirsiniz.

Saklama Önerisi

Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :