Mini Kekik 1000Li

Kurutulmuş Mini Kekik bin adetlik mini paketler halinde  Mini Kekik Özel

Mini Kekik 1000Li

52,00 TL

Ürün Kodu : BHR-344 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Doğa ve taze kuru paketlenmiş kekik pratik kullanım için ambalajlandı. İştahı açar sindirimi kolaylaştırır idrarı söktürür bağırsakları yatıştırır

İndirim

Mini Kekik Özellikleri

Kekik, ballıbabagiller familyasından, güneşli yerleri seven, genellikle çorak topraklarda yetişen çok yıllık bir bitkidir. Boyları 15 - 40 cm arasındadır. Yaprakları karşılıklı, bir sonraki ile ters, oval, eliptik veya yumurta şeklinde, koyu yeşil renkli sapsız veya kısa saplıdır. Çiçekleri geriye doğru çan şeklinde, pembe, pembemsi kırmızı, eflatun veya pembemsi beyaz renktedir. Kökleri saçak şeklinde, gövdenin alt kısmı odunsu ve üst kısmı oldukça sık çatallıdır.

Faydaları

Kekik; iştahı açar, sindirimi kolaylaştırır, solucan (kurt) düşürücüdür. Gazı ve idrarı söktürür, bağırsakları yatıştırır. Aynı zamanda ter ve balgamı da söktürür

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER