Mini Nane 1000Li

Kurutulmuş nane mini paketler halinde pakette 1000 adet  Mini Kuru Nane

Mini Nane 1000Li

52,00 TL

Ürün Kodu : BHR-345 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Nane iştah açıcı özelliği ile yemek yemeyen çocuklarınız için son derece faydalı bir bitkidir. İştahsızlık çeken kişilerde iştahın açılmasına yardımcı olur

İndirim

Mini Kuru Nane Özellikleri

Nane iştah açıcı özelliği ile yemek yemeyen çocuklarınız için son derece faydalı bir bitkidir. İştahsızlık çeken kişilerde iştahın açılmasına yardımcı olur.

Nanenin sinirleri yatıştırıcı özelliği vardır. Bu sebeple taze nane veya kuru naneyi sofralarınızdan eksik etmezseniz aile bireylerinizin daha sakin bir yapıya kavuşmasını sağlamış 
olursunuz.Yemeklerden sonra mide ağrısı çeken kişilerde çorbalarına bir miktar kuru nane eklemeleri durumunda mide ağrısı şikâyetlerinden kurutulduğu bilinir.

Sonbahar girer girmez nezle grip olmaya başlayan kişiler çaylarının içine veya çorbalarının içine bir tutam kuru nane atarsa kış mevsimini nezle veya grip olmadan geçirebilirler.

Fazla Nane Tüketimi :

Nane kişinin iştahını açar bu sebeple eğer kilo sorununuz var ise kuru nane tüketmekten biraz kaçınmalısınız.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER