Pepsı Cola 1 Lt 12 Li

Kola cola 1 litrelik pet ambalajlarda kolide 12 adet Pepsi marka kola gazlı içecek

Pepsı Cola 1 Lt 12 Li

425,00 TL

Ürün Kodu : MYS-038 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Kalabalık ailelerin ve sıklıkla kola tüketenlerin rahatlıkla yönelebileceği ürün yıllardır değişmeyen kendine has formülüyle zenginleştirilmiştir ve sofralarınıza lezzet katar

İndirim

1 Litre Kola Pepsi

Ailenizle ve sevdiklerinizle bir aradayken yediğiniz yemeklerin yanında, akşamları sevdiğiniz bir programı izleyip kuruyemiş ve cips tüketirken ya da kavurucu yaz sıcaklarında serinletici bir içecek aradığınızda yanınızda olan kola, Pepsi 1 Litre ile evlerinize konuk oluyor. Kalabalık ailelerin ve sıklıkla kola tüketenlerin rahatlıkla yönelebileceği ürün, Pepsi’nin yıllardır değişmeyen kendine has formülüyle zenginleştirilmiştir.

Serinleten Lezzet

Özellikle hareketli bir yaşamı olanların ve gençlerin enerji ihtiyaçları oldukça yüksektir. Susuzluğunuzu gidermek için başvurabileceğiniz en lezzetli içeceklerden biri olan ürün yüksek kalorili besin değeri sayesinde gün içindeki enerji ihtiyacınızın önemli bir bölümünü karşılayabilir.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER