Reis Aşurelik Buğday 1000 Gr Koli İçi 12 Adet

REİS  AŞURELİK BUĞDAY  1000 GR KOLİ İÇİ 12 ADET Hicri aylardan Mu

Reis Aşurelik Buğday 1000 Gr Koli İçi 12 Adet

21,20 TL

Ürün Kodu : BKL-291 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS AŞURELİK BUĞDAY 1000 GR KOLİ İÇİ 12 ADET Hicri aylardan Muharrem ayı ile birlikte anılan pek çok anlatı sembol etkinlik bulunuyo

İndirim

Hicri aylardan Muharrem ayı ile birlikte anılan pek çok anlatı, sembol, etkinlik bulunuyor. Muharrem ayı ülkemizde aşure ayı olarak da biliniyor. Zira geleneksel tatlardan biri olan aşure tatlısı her mevsim pişirilebilmekle birlikte en çok Muharrem ayında pişiriliyor. Aşure tatlısı içinde herkesin bildiği üzere çok sayıda yemek malzemesi kullanılıyor. Bununla birlikte temel malzemelerin başında buğday geliyor. Gıda ve yemek malzemeleri reyonlarından temin edeceğiniz REIS AŞURELIK BUGDAY 1 KG ile lezzetli aşureler hazırlayabilirsiniz. 

REIS AŞURELIK BUGDAY 1 KG HACCP gıda güvenliği gerekliliklerine uygun şartlarda üretilip tüketicilere ulaştırılıyor. 1 kg’lık poşet ambalajda satışa sunulan bu ürünle aşurenin yanı sıra çeşitli yiyecekler de hazırlanabiliyor. Özellikle yöresel çorbaların yapımında buğdaydan sıklıkla yararlanılıyor. Aşurelik buğday kullanılarak sıcak ya da soğuk tüketilebilen çorbalar hazırlamak mümkün oluyor. Dilerseniz aşurelik buğdayınızı yoğurtlu dövme çorbası yapımında kullanabilir ya da buğday yoğurtlaması yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayran aşı çorbası yapımında da kullanabileceğiniz buğdayla değişik salatalar da yapabilirsiniz.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :