Reis Beyaz Koçbaşı Nohut 10-10 5 Mm 25 Kg/Kg

REİS  BEYAZ KOÇBAŞI  NOHUT  10-10 5 MM 25 KG Üretiminde kimyasal madde

Reis Beyaz Koçbaşı Nohut 10-10 5 Mm 25 Kg/Kg

31,00 TL

Ürün Kodu : BKL-303 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS BEYAZ KOÇBAŞI NOHUT 10-10 5 MM 25 KG Üretiminde kimyasal madde kullanılmadan doğal yollarla üretilen ürün katkısız özelliği sayesinde

İndirim
Üretiminde kimyasal madde kullanılmadan doğal yollarla üretilen ürün, katkısız özelliği sayesinde sofralarınızda geleneksel bir lezzet yaratmanızı sağlıyor. İri taneleri ve kolay pişebilen özelliği ise doğal tadıyla sofraları süsleyen besleyici gıdanın pratikliğine işaret ediyor.
Sofralarında bakliyat yemeklerini bulundurmayı sevenlere özel lezzet deneyimi yaşatan  ürün, renkli ambalajıyla satışa sunuluyor.  reyonlarının Nohut bölümünden rahatlıkla ulaşabileceğiniz besleyici gıda ile mutfaklarınıza bereketli ve doyurucu lezzetler getirebilirsiniz. Damak tadınıza göre uyarlayarak değerlendirebileceğiniz gıdanın geleneksel lezzetinden faydalanarak salça ve soğan ile birlikte yöresel yemekler de hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz damak tadınıza göre hafif acı ilave ederek tadını güçlendirebilir; dilerseniz de küp küp kesilmiş kavurma veya sucuk gibi et alternatifleriyle hem görselliğini hem de lezzetini zenginleştirebilirsiniz.
Klasikleşmiş bir yöresel lezzeti mutfaklarınıza getiren Reis Beyaz Nohut   aynı zamanda çeşitli hafif yemeklere de tat katıyor. Aileniz veya evinize gelen misafirleriniz için hazırlayacağınız sıcak makarna veya pirinç pilavı gibi yemeklerinize ilave edebilirsiniz. Tercihinize göre isterseniz meze tabaklarınıza ve çorbalarınıza dahi ekleyebilirsiniz.
Yemeklerinizi daha lezzetli ve besleyici bir hale dönüştüren ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :