Reis Çorum Yerli Nohut 9 Mm 25 Kg/Kg

REİS  ÇORUM YERLİ NOHUT 9 MM 25 KG Anadolu farklı yörelerinde kırmızı

Reis Çorum Yerli Nohut 9 Mm 25 Kg/Kg

26,00 TL

Ürün Kodu : BKL-304 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS ÇORUM YERLİ NOHUT 9 MM 25 KG Anadolu farklı yörelerinde kırmızı etli yemeği ile öne çıkan nohudu Akdeniz yöresine özgü çeşitli sebze yem

İndirim
Anadolu farklı yörelerinde kırmızı etli yemeği ile öne çıkan nohudu Akdeniz yöresine özgü çeşitli sebze yemeklerine ekleyebilirsiniz. Kolayca haşlandığı için salata veya pilav gibi yemekler hazırlayabilirsiniz. Özellikle pilavlarda çeşitli sebzeler ve et ile birlikte kullanılan nohut öğütülerek un haline getirilerek ekmek yapabilirsiniz. Un haline getirilerek çeşitli hamur işi, kurabiye ve tart yapımında da kullanabilir, özel lezzetler deneyebilirsiniz. Kolay saklanan bir bakliyat olduğu için hava almayacak şekilde orijinal ambalajının veya kavanozun içinde muhafaza edebilirsiniz. Farklı şekillerde sofralarda yerini alan nohuttu sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :