Reis Dermason Fasulye Yerli 8-8 5 Mm 25 Kg/Kg

REİS  DERMASON FASULYE YERLİ 8-8 5 MM  25 KG Uzmanların tavsiyelerini d

Reis Dermason Fasulye Yerli 8-8 5 Mm 25 Kg/Kg

46,50 TL

Ürün Kodu : BKL-299 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS DERMASON FASULYE YERLİ 8-8 5 MM 25 KG Uzmanların tavsiyelerini dikkate alanlar kuru bakliyatlara yöneliyor. Nitekim bazı bakliyatların

İndirim

Uzmanların tavsiyelerini dikkate alanlar kuru bakliyatlara yöneliyor. Nitekim bazı bakliyatların, sağlığa ciddi fayda bulunmakta. Tüm bu faydaları görmek için de haftada en az 2 kere kuru bakliyat tüketilmesi gerekiyor. Mesela kuru fasulye bunlar arasında başı çekiyor. Hem faydaları hem de lezzeti ile ön plana çıkan bakliyatlar arasında yer almakta. 

 Reis firmasının ürünleri, hem kaliteli hem de lezzetli olduğu için tercih halinde. Sonuç olarak kuru bakliyatlar arasından tercihte bulunmanız ve siparişe geçmeniz gerekir. Mesela faydalı ile dikkat çeken kuru fasulye satın alınabilir. Ülkemizde de bakliyatların temel taşı olarak kuru fasulye ön plana çıkmıştır.

Protein deposu olduğu için uzmanlar tarafından önerildiği açık durumda. Bunun yanı sıra lifli yapısından da söz etmek gerek. Çünkü bu yapısı ile sindirim sistemine bir hayli faydalı geliyor. Özellikle de bağırsak sorunları ile başı dertten olanların tüketmesi önerilir. Bir de protein içerikleri ile kemik yapısına da iyi gelir. Kısacası faydalarından kaynaklı her evde bulunan bakliyatlar arasındadır.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :