Reis Gönen Baldo Pirinç 2500 Gr Koli İçi 6 Adet

REİS  GÖNEN BALDO  PİRİNÇ 2500 GR KOLİ İÇİ 6 ADET  İtalyan köken

Reis Gönen Baldo Pirinç 2500 Gr Koli İçi 6 Adet

81,60 TL

Ürün Kodu : BKL-293 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS GÖNEN BALDO PİRİNÇ 2500 GR KOLİ İÇİ 6 ADET  İtalyan kökenli bir pirinç olan ve Balıkesir’in Gönen ilçesinde üretilen ürün kalite

İndirim

 İtalyan kökenli bir pirinç olan ve Balıkesir’in Gönen ilçesinde üretilen ürün, kalitesi ve lezzeti ile öne çıkar. Uzun ve iri taneleri ile parlak beyaz renge sahip olduğu için yemeklere lezzet ve hoş bir görünüm katar. Özellikle su çekme kapasitesi yüksek olduğu için taneleri tombullaşır ve pilav yapımı için ideal bir kullanım sunar. Farklı yemek tariflerinde Jasmine pirinci yerine kullanılır ve dolmalarda veya etli sulu yemeklere katılır. Haşlayarak salata tariflerine ekleyebilir, pirinç topları hazırlayarak sofralarınıza hafif ve sağlıklı sunumlar katabilirsiniz. 2, 5 kiloluk paketler halinde satılan ve uzun dönem kullanım için ideal olan ürünü evde kolayca muhafaza edebilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ile Türk yemeklerinin vazgeçilmezi olan baldo pirinci hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :