Reis Trakya Baldo Pirinç 25 Kg/Kg

REİS  TRAKYA  BALDO PİRİNÇ 25 KG Reis Trakya Baldo Pirinç

Reis Trakya Baldo Pirinç 25 Kg/Kg

20,00 TL

Ürün Kodu : BKL-297 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS TRAKYA BALDO PİRİNÇ 25 KG Reis Trakya Baldo Pirinç Mutfaklarda en çok kullanılan gıda maddelerinden biri olan pirinç Reis Trakya

İndirim

Reis Trakya Baldo Pirinç; Mutfaklarda en çok kullanılan gıda maddelerinden biri olan pirinç Reis Trakya Baldo Pirinç  sofralarda lezzet kalite ile buluşuyor. Trakya’nın toprağından doğallığını koruyarak tüketiciye sunulan pirinç,  geleneksel lezzetlere hayat veriyor. Tane tane ve çok lezzetli pişecek olan pilavınızı, farklı ilavelerle daha da lezzetli hale getirebilirsiniz. Havuçludan mercimekliye, bezelyeliden karışık sebzeliye farklı pilav çeşitlerini Trakya baldo ile deneyebilirsiniz. Ürün ile kıvamında nefis sütlaçlar yapabilirsiniz. Dolma çeşitlerinizin içinde pirincinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Trakya baldo ile yaptığınız tim yiyecekleri aile üyelerine, sevdiklerinize, çocuklarınıza gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz. Baldonun tadına varmak için ürünü siz de hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :