Reis Esmer Çiğ Köftelik Bulgur 25 Kg/Kg.

REİS ESMER ÇİĞ KÖFTELİK BULGUR 25 KG/KG. Rengini buğdayının özelli

Reis Esmer Çiğ Köftelik Bulgur 25 Kg/Kg.

13,00 TL

Ürün Kodu : BKL-314 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS ESMER ÇİĞ KÖFTELİK BULGUR 25 KG/KG. Rengini buğdayının özelliğinden alan ince kırım bulgur türüdür. Özelikle bahar ve yaz sezonunda k

İndirim

Rengini buğdayının özelliğinden alan ince kırım bulgur türüdür. Özelikle bahar ve yaz sezonunda kısır ve köfte yapımında kullanılan bu ürün salatalarda da garnitür olarak eklenmektedir. Reis Esmer Çiğköftelik Bulgur  mağazamız aracılığıyla bir tıkla kapınızda.

Reis in temelleri,1981 yılında Unkapanı nda 40 metrekare bir alanda atıldı. 1993 yılında Güngören de yılda 30 bin ton üretim kapasiteli tesisinde, Reis Tarımsal Ürünler A.Ş. olarak yoluna devam etti. 2007 yılında İkitelli-Aykosan Sanayi Sitesi nde, yılda 40 bin ton üretim yapan tesisine geçti. 2013 yılı Mayıs ayında,İstanbul Esenyurt ta 9 bin 500 metrekare kapalı alanı olan yeni fabrikasına taşındı ve tesiste yaptığı ilave yatırımla, pirinç ve bakliyatta yıllık üretim kapasitesi 70 bin tonu buldu.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :