Salat Ayçiçekyağı 18 Lt

Ayçiçek yağı18 litrelik ambalajda Salat marka ayçiçek yağı doğal ve kaliteli 18 litre

Salat Ayçiçekyağı 18 Lt

381,00 TL

Ürün Kodu : YAG-050 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Saflığı ve kalitesiyle sofralarınızda yer alacak bu ürün kızartma sıcak ve soğuk yemekler salatalarda ve servis soslarında rahatlıkla kullanılabilir

İndirim

Ayçiçek Yağı

Dünyada en çok tüketilen yağ çeşidi olan ayçiçek yağı, Salat saflığı ve kalitesiyle sofralarınızda. Salat ayçiçek yağını, kızartma, sıcak ve soğuk yemekler, salatalarda ve servis soslarında rahatlıkla kullanılabilirsiniz.

Salat Ayçiçek Yağı Bol miktarda A, D, E ve K vitaminleri ile Omega6 ve Omega9 yağ asitleri içerir. Bu yağ asitleri, çocukların normal gelişimi için gereklidir. E vitamini açısından da en iyi doğal besin kaynaklarından biridir. E vitamini kalp, damar, beyin, sinir fonksiyonlarını düzenler. Tansiyonun, kolesterolün ve kan dolaşımının düzenlenmesine katkı sağlar. Kalp krizi ve damar sertliği risklerini azaltır.

Sağlık Açısından

Doku hücreleri için önemli yapı taşlarını barındırır, cildi nemlendirir ve gençlik kazandırır.Karaciğerin korunmasına katkı sağlar. Salat Ayçiçek Yağı; kızartmalar, sıcak ve soğuk yemeklerin pişirilmesinde, salatalarda ve servis soslarında rahatlıkla kullanılabilir.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER