Tat Domates Salçası 5 Kg ( 1 Koli ) Koli İçi 6 Adet

Domates salçası 5 kiloluk ambalajda kolide 6 adet Tat marka doğal ve taze sebzelerden

Tat Domates Salçası 5 Kg ( 1 Koli ) Koli İçi 6 Adet

66,00 TL

Ürün Kodu : KNS-022 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

En iyileri seçilmiş domateslerden üretilen taze ve katkısız bu ürün güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz sadece yarım kaşığı bile yemeklere özel bir lezzet renk ve koku katar

İndirim

Domates Salçası

Tat Domates Salçası, mevsiminde özenle yetiştirilmiş, en iyileri seçilmiş domateslerden üretilir. Doğal, taze ve katkısız Tat Domates Salçası´nı güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz. Sadece yarım kaşığı bile yemeklere özel bir lezzet, renk ve koku katar.

Yararlı Bilgiler

Salçalar ve domates püreleri, soğuk ortamda saklanmalıdır. Havayla mümkün olduğunca temas ettirilmemelidir. Salçalarda nem içeriği itibariyle küflenme görülebilir. Küflenmeleri engellemek için: Salçalar, soğuk ortamda saklanmalıdır. Havayla mümkün olduğunca temas ettirilmemelidir. Kutu açıldıktan sonra ise salça üzerine 2 cm kadar bitkisel sıvı yağ ilave ederek buzdolabında saklanması küf oluşumunu engeller.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER