ADRES Mahmutbey Mahallesi, Köprü Caddesi
No: 28/1, 34218
Bağcılar/İstanbul
TEL: (0212) 640 45 05 FAKS: (0212) 640 45 05

Mesai Saatleri: Pazartesi-Cumartesi, 08:00 – 19:00

SIK SORULAN SORULAR

Lütfen iletişime geçmeden önce SSS bölümünü okuyunuz.
gidager.com’un çalışma sistemiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi “Yardım” sayfasında sizin için derledik. Amacımız, sitemizden hızla ve kolayca alışveriş yapmanızı sağlamak. Yardım sayfamızda pek çok sorunun yanıtını bulabilir, sorularınızın çözümüne en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.

Satışa açık olan her ürün stoğunuzda bulunuyor mu?

Satışa açık olan ürünler aksi ürün sayfasında belirtilmediği sürece gidager.com stoklarında bulunan ürünlerdir. Stoğumuzda yer almayan ürünler ise tedarikçi firmalardan temin edilerek size gönderilmektedir.

Bulunduğum adrese kargo nakliye yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir yada ürün kargo yerine nakliye ile gönderilebilir. Detaylı bilgi almak için teslimat bölümünü okuyabilirsiniz.

Ürünün kargoya veriliş/nakliye süresi kaç gündür?

Firmamız stoklarında mevcut olan ürünlerimiz siparişiniz onaylandıktan sonra 24 saat içinde kargoya/nakliye firmasına verilmektedir. Stoğumuzda kalmayan ürünleri sipariş vermeniz durumunda ise tedarikçi firmadan ortalama olarak site üzerinde belirtilen süre içerisinde temin edildikten sonra adresinize gönderilmektedir.

Mevcut hediye çekimi kullanamıyorum!

Hediye çekleri kampanya kullanım koşullarına uygun olarak kullanılmalıdır.

– Hediye çekinin kullanım zamanı henüz gelmemiş olabilir. Çek kullanımı öncesinde çekin kullanım başlangıç tarihini kontrol ediniz. Bu bilgiye Hesabım sayfanızda bulunan “Hediye çeklerim” bölümünden ulaşabilirsiniz.

– Hediye çeki kullanımı olmayan kısıtlı ürünleri sepetinize eklemiş olabilirsiniz.

– Hediye çekiniz sadece belli bir marka ürünlerinde geçerli olabilir. Sepetinizde başka bir markaya ait ürün bulunuyorsa çek kullanımı yapamazsınız. Örneğin; Bosh markasında geçerli hediye çekinizi sadece Bosh markası ürünlerinin bulunduğu bir sepette kullanabilirsiniz.

– Hediye Çekiniz belli bir harcama tutarında kullanıma açık olabilir. Örneğin mevcut hediye çekinizi en az 100 TL’lik (Kargo bedeli hariç) bir sepette kullanabilirsiniz. Bu bilgiye Hesabım” sayfanızdaki “Kampanyalarım” bölümündeki hediye çeki kullanım koşullarından ulaşabilirsiniz

Tüm kampanyanıza ait hediye çeki kullanım koşullarına “Hesabım” sayfanızdaki “Kampanyalarım” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Siparişimi direkt müşteri temsilcisine vermek istiyorum?

Sitemizden online olarak sipariş verebildiğiniz gibi telefon, e-posta yada online destek kanalıyla da sipariş verebilirsiniz.

EFT/Havale ile ödemem onaylanmadı?

EFT/Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır. Sipariş numarası olmayan ödemeler, sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir.

Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum?

İade etmek istediğiniz ürün için öncelikle ürün sayfasında bulunan “İade Koşulları” bölümünü okumanızı rica ederiz. Ürün iadesi teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde sitemizden “İade ve Geri Gönderim” sayfasından başvuruda bulunmanız doğrultusunda yapılabilmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız.

Arızalı bir ürünü servise mi yoksa size mi göndereceğim?

atın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün yetkili servilerine ulaşmak için tıklayınız.

Ürünün garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz. Tarafımıza göndereceğiniz ürünüler de aynı teknik servislere gönderilmekte ve arıza süreci takip edilmektedir. Ürünü bizim aracaılığımız ile servise göndermek isterseniz öncelikle başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Alışveriş sürecinde ve sonrasında aklınıza takılan her soruyla ilgili e-posta yoluyla online yardım alabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri temsilcilerimizi de arayabilirsiniz.