Kumanya

Kategoriler

İstediğiniz Adet ve Bütçeyle Kumanya Paketlerinizi Hazırlıyoruz!

İster bir ister bin adet, hiç farketmez. Ramazanda veya her hangi bir zamana özel, ürünlerini sizin seçeceğiniz ve bütçesini sizin belirleyeceğiniz Ramazan erzak - kumanya paketlerinizi istediğiniz adette hazırlıyor ve göndermek istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz ?

İster sitemiz üzerinden satın alacağınız hazır paketleri, isterseniz kandi oluşturacağınız size özel kumanya - erzak paketleri özenle hazırlıyor ve yine isteğinize göre erzak - kumanya paketinizi istediğiniz ambalaj şekliyle ( koli, kolay yırtılmayan taşıma poşetleri ) istediğiniz adrese ulaştıyoruz. Kumanya paketleri içerisine ekleyeceğimiz ürünleri özenle seçiyor ve markaların sertifikalı ve sağlığa uygun şekilde üretilmesi konusuna çok dikkat ediyoruz.

Neden Kumanya - Erzak Paketi ?

Özellikle Ramazan ayında Razaman Erzak - Kumanya Paketleri çok rağbet görmekte ve ihtiyacı olan insanlara ulaştırılması sayesinde yokluk az da olsa paylaşılabilmektedir. Ancak kumanya paketleriyle sadece belirli zamanlarda değil sair zamanda da oluşturacağınız paketler sayesinde gerek çalışanlarınız, gerekse dünyanın her hangi bir yerinde ihtiyacı olan insanlara ulaşabilir ve onların hayr duasını da alabilirsiniz.

Gizle

SON GEZİLENLER