Biryağ Ayçiçekyağı 18 Lt

Ayçiçek yağı 18 litrelik ambalajlarda Biryağ marka Trakyabirlik tarafından sizlere sunuluyor

Biryağ Ayçiçekyağı 18 Lt

437,00 TL

Ürün Kodu : YAG-001 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Özenle yetiştirilen ayçiçeklerinden üretilen bu ürün en kaliteli malzemelerle ve en doğal işleme yöntemleri ile paketleniyor ve sizlere ulaştırılıyor

İndirim

Ayçiçek Yağı

Kalite normlarında ayçiçeğinden üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksi Bitki Adı ile Anılan Yağlar Tebliği´ne uygundur. Biryağ marka yağlar özenle yetiştirilen ayçiçeklerinden tamamen Trakya Birlik bünyesinde imal edilmiş 1.Kalite yağlardır. Her mutfağın olmazsa olmaz malzemelerinden biri olan yağ, neredeyse her yemek ve pişirme yönteminde kullanılıyor. Özellikle Türk mutfağında sıkça kullanılan ayçiçek yağı satın alınırken tercih edilen ilk markalardan biri Biryağ oluyor. Özenle yetiştirilen ayçiçeklerinden üretilen Biryağ ayçiçek yağı, en kaliteli malzemelerle ve en doğal işleme yöntemleri ile paketleniyor ve sizlere ulaştırılıyor. 

Ürün Bilgileri

Enerji ve Besin Öğeleri 100 gramda
Enerji Değeri 900 kcal (3700 kj)
Protein 0 g
Karbonhidrat 0 g
Doymamış Yağ 90 g
Doymuş Yağ 10 g
Trans Yağ 0 g
Kolesterol 0 mg
Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER