Burcu Bezelye 5 Kg ( 1 Koli ) Koli İçi 6 Adet

Konsere bezelye 5 kiloluk ambalajlar halinde koli içi 6 adet Burcu marka konserve

Burcu Bezelye 5 Kg ( 1 Koli ) Koli İçi 6 Adet

180,00 TL

Ürün Kodu : KNS-118 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Güvenilir konserve ambalajda satışa sunulan bu ürün dayanıklı ve uzun raf ömrü ile kolay muhafaza koşullarına sahip olup her mevsim taze bezelye tüketmenize imkan sağlar

İndirim

Konserve Bezelye

Mevsiminde toplanan taze bezelyelerden elde edilen, büyük boy taneli ve lezzetli Burcu Bezelye, mutfakta pratik ve hızlı yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Haşlanmış şekilde sunulan Burcu konserve bezelyeyi, oldukça kısa bir ek pişirme ile yemeklerde ya da doğrudan garnitür olarak salata ve makarnalarda kullanabilirsiniz.

Diğer Detaylar

Burcu Konserve Bezelye, korucuyu katkı maddesi içermez. Güvenilir konserve ambalajda satışa sunulan Burcu Bezelye, dayanıklı ve uzun raf ömrü ile kolay muhafaza koşullarına sahip olup her mevsim taze bezelye tüketmenize imkan sağlar. Konserve bezelye, serin ve kuru bir ortamda saklanmalıdır.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :