Salat Ayçiçekyağı 1 Lt ( 1 Koli ) Koli İçi 12 Adet

Ayçiçek yağı 1 litre kol içi 12 adet Salat marka doğal ve lezzetli restoran ve kafeler için uygun

Salat Ayçiçekyağı 1 Lt ( 1 Koli ) Koli İçi 12 Adet

29,00 TL

Ürün Kodu : YAG-051 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Mutfaklarında yağlardan vazgeçmeyen herkes için önerilen doğal içeriğe sahip sıcak ya da soğuk tüm lezzetlerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

İndirim

1 Litre Ayçiçek Yağı

Mutfaklarında yağlardan vazgeçmeyen herkes için önerilen doğal içeriğe sahip ayçiçek yağıdır ve sıcak ya da soğuk tüm lezzetlerinizde güvenle kullanarak, sofralarınızda yer açabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

  • Bol miktarda A, D, E ve K vitaminleri ile Omega6 ve Omega9 yağ asitleri içerir. Bu yağ asitleri, çocukların normal gelişimi için gereklidir.
  • E vitamini açısından da en iyi doğal besin kaynaklarından biridir. E vitamini kalp, damar, beyin, sinir fonksiyonlarını düzenler.
  • Hücrelere zarar veren molekülleri etkisiz hale getirerek bağışıklık sistemine destek verir.
  • Tansiyonun, kolesterolün ve kan dolaşımının düzenlenmesine katkı sağlar. Kalp krizi ve damar sertliği risklerini azaltır.
  • Doku hücreleri için önemli yapı taşlarını barındırır, cildi nemlendirir ve gençlik kazandırır.
  • Karaciğerin korunmasına katkı sağlar.
  • Ayçiçeği yağı; kızartmalar, sıcak ve soğuk yemeklerin pişirilmesinde, salatalarda ve servis soslarında rahatlıkla kullanılabilir.
Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER