Börsan Mantı 10 Kg

Dondurulmuş mantı 10 kiloluk ambalajlar halinde Börsan marka kayseri mantısı

Börsan Mantı 10 Kg

132,75 TL

Ürün Kodu : DND-155 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Bohça mantı kıyma tercihen soğan ve maydanoz ile çeşitli baharatlardan oluşan karşımın içerisine yerleştirildiği yufkanın bohça şeklinde kapatılması ile hazırlanır

İndirim

Dondurulmuş Mantı

Mantı, Türk mutfağının en ünlü lezzetleri arasında listenin en üst sıralarında yer bulur. Birçok farklı türü bulunan mantının en çok tercih edileni ise bohça mantıdır. Mantı, kıyma, tercihen soğan ve maydanoz ile çeşitli baharatlardan oluşan karşımın içerisine yerleştirildiği yufkanın, bohça şeklinde kapatılması ile hazırlanır.

Pişirme Önerisi

Börsan mantı, su ve isteğe bağlı olarak bir tutam tuzla haşlanarak 5-10 dakika içerisinde sofranızdaki yerini alabilir. Pişirildikten sonra servis edilmeden önce üzerine sarımsaklı ya da sarımsaksız yoğurt karışımı ile ilave edilir. Tercihen salça, yağ ve çeşitli baharatlarla hazırlanan sos yardımıyla mantının lezzetini katlayabilirsiniz.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :