Kırlangıç Riviera Zeytinyağı 5 Lt ( 1 Koli ) Koli İçi 4 Adet

Zeytinyağı riviera tip 5 litrelik teneke ambalajlarda koli içi 4 adet Kırlangıç marka

Kırlangıç Riviera Zeytinyağı 5 Lt ( 1 Koli ) Koli İçi 4 Adet

1000,00 TL

Ürün Kodu : YAG-024 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Ege Bölgesinde yetişen özenle seçilmiş zeytinlerden elde edilen lezzeti ve hoş aromasıyla damakları şenlendiren bu ürün mutfaklarda mutlaka olması gerekenler listesinde

İndirim

5 Lt Riviera Tip Zeytinyağı

Ege Bölgesinde yetişen zeytinlerden elde edilen lezzeti ve hoş aromasıyla damakları şenlendiren riviera zeytinyağı, mutfaklarda mutlaka olması gerekenler listesinde. Pilav yaparken tereyağının içine bir iki damla sızma zeytin yağı eklerseniz pilavınızda farklı ve hoş bir aroma hakim olur. Ayrıca pilavınız çok daha parlak görünür.

Kırlangıç Riviera Zeytinyağı da Ege bölgesinin özenle seçilmiş zeytinlerinden üretilmiştir ve daha çok soğuk yemekler, salatalar ve mezelerde tercih edilir. 

Saklama Önerisi

Hava ve ısı zeytinyağına zarar verir. Zeytinyağını doğrudan güneş ışığı görmeyen serin yerlerde saklamaya özen gösterin. Zeytinyağı her türlü kokuyu çeker. Bu nedenle yabancı koku olmayan yerlerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :