Reis Kiraz Barbunya Fasulye Yerli 8-9 Mm 25 Kg/Kg

REİS  KİRAZ BARBUNYA FASULYE YERLİ 8-9 MM  25 KG Reis Barbunya  Yuvarl

Reis Kiraz Barbunya Fasulye Yerli 8-9 Mm 25 Kg/Kg

55,20 TL

Ürün Kodu : BKL-300 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS KİRAZ BARBUNYA FASULYE YERLİ 8-9 MM 25 KG Reis Barbunya  Yuvarlağa yakın oval şekli ve kırmızı çizgili ve pullu özellikleri ile tanınan

İndirim

Reis Barbunya  Yuvarlağa yakın oval şekli ve kırmızı çizgili ve pullu özellikleri ile tanınan barbunya fasulye, kolay kullanımı ve lezzeti ile öne çıkar. Özellikle yaz aylarında farklı mevsim sebzeleri ile zeytinyağlı yemeği yapılır ve haşlanarak pilaki gibi mezelere katılarak soğuk tüketilir. Akdeniz sofralarına özgü çeşitli zeytinyağlı yemeklere hoş bir lezzet ve renk katmak için kullanılır. Yapısal özellikleri ile kısa sürede kolay bir şekilde haşlandığı için salatası da yapılan barbunya, doyurucu özellikleri ve hafif tadı ile öne çıkar. Haşlandığında kolay bir şekilde ezildiği için çeşitli sebzeler ile sağlıklı köfteler hazırlamak için kullanılır. Pişirilmeden önce suda bekletilmesi tavsiye edilen barbunya, uzun süre saklandığında lezzetini ve besin değerlerini kaybedeceği için kısa sürede tüketilmelidir.Reis Barbunya  lezzetli yemekler hazırlamanıza imkan veriyor. Sıklıkla yaz aylarında yenen fasulye türlerinden biri olan barbunyayı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :