Reis Osmancık Pirinç 25 Kg/Kg

REİS  OSMANCIK  PİRİNÇ 25 KG Ülkemiz mutfak kültürü bakımından oldukç

Reis Osmancık Pirinç 25 Kg/Kg

19,00 TL

Ürün Kodu : BKL-298 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

REİS OSMANCIK PİRİNÇ 25 KG Ülkemiz mutfak kültürü bakımından oldukça zengin olan ülkelerin başında gelmektedir. Bu durumun doğal bir netice

İndirim

Ülkemiz mutfak kültürü bakımından oldukça zengin olan ülkelerin başında gelmektedir. Bu durumun doğal bir neticesi olarak ülkemizde oldukça çeşitli yemekler pişirilmekte ve sürekli olarak tüketilmektedir. Mutfağımızda pirincin şüphesiz ayrı bir yeri bulunmaktadır. Genellikle yemeklerde kullanılsa dahi kimi zaman tatlılar için dahi tercih edilen ürünlerin başında gelen pirinç mutfağımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Ülkemizde yetiştiriciliği de gerçekleştirilen besinlerden bir tanesi olan pirinç profesyonel firma tarafından üretilerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Reis Osmancık pilavlık pirinç  sayesinde en lezzetli pilavları pişirmek oldukça kolay bir hal almaktadır. 

Makarna, pirinç ve bakliyat reyonunun vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan Reis Osmancık pilavlık pirinç ürünleri sayesinde artık pilavlarınızı daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Pilavın lezzetinin oluşmasını sağlayan en temel ekten şüphesiz pilavın pişirildiği pirincin kalitesidir. Siz de bu ürün sayesinde piyasadaki en kaliteli pirinçleri kullanarak pilavınızı pişirebilir, aradaki lezzet farkını bizzat deneyimleyebilirsiniz.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :