Start Mineralli Sıvı 30 Kg

Mineralli sıvı 30 kiloluk bidon ambalajlarda Start maka mineralli sıvı deterjan

Start Mineralli Sıvı 30 Kg

78,00 TL

Ürün Kodu : DTR-010 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Mermer tozu içeren mineralli sıvı ovma kremi mutfak eşyaları ocak buzdolabı kapı pencere ve çerçeveleri banyo küvetleri lavabolar gibi yüzeyleri çizmeden parlatır

İndirim

Mineralli Sıvı

Mermer tozu içeren mineralli sıvı ovma kremi. Mutfak eşyaları, ocak, buzdolabı, kapı, pencere çerçeveleri, banyo küvetleri, lavabolar vb. yüzeyleri çizmeden parlatır. İnatçı kir ve lekeleri temizler. Doğrudan yada ıslak bez veya sünger üzerine dökülerek yüzeyler silinir, bol suyla durulanır. Lekelerin daha rahat çıkması için temiz bir bez kullanmanızı tavsiye ederiz. Ürünün TSE belgesi, ISO-9001 ve ISO-14001 kalite belgeleri mevcuttur. 

Özellikler

Mutfak eşyaları, ocak, buzdolabı, kapı, pencere çerçeveleri, banyo küvetleri, lavabolar, cam ayna vb. yüzeyleri çizmeden temizler ve parlatır. - İnatçı kir ve lekeleri temizler.

Kullanma Önerisi

Doğrudan yada ıslak bez, sünger üzerine bir miktar dökülerek yüzeyler silinir, daha sonra bol suyla veya ıslak bezle durulanır.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER