Tukaş Közlenmiş Patlıcan Konserve 2850 Gr ( 1 Koli ) Koli İçi 6 Adet

Közlenmiş patlıcan konservesi 2850 gram koli içi 6 adet Tukaş marka köz patlıcan

Tukaş Közlenmiş Patlıcan Konserve 2850 Gr ( 1 Koli ) Koli İçi 6 Adet

152,00 TL

Ürün Kodu : KNS-156 Stok Durumu : Stok için Arayınız

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Özenle seçilmiş malzemelerin hazırlanmasıyla üretilmiş olan bu ürün mevsiminde doğal yollardan yetiştirilen patlıcanlardan üretilerek sofralarınıza gelmektedir.

İndirim

Köz Patlıcan

Köz tadı ile ana yemekten mezeye kadar herkesin severek tükettiği közlenmiş lezzetler Tukaş kalitesi ve pratikliği ile evinizde. Ateşin lezzetini mevsimin özenle seçilen sebzeleri ile buluşturan Tukaş közlenmiş patlıcan mutfaktaki en lezzetli yardımcınız olacak.

Tukaş Közlenmiş Patlıcan; özenle seçilmiş malzemelerin hazırlanmasıyla üretilmiş olan bu ürün mevsiminde doğal yollardan yetiştirilen patlıcanlardan üretilerek sofralarınıza gelmektedir.

Diğer Detaylar

Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünü sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Hijyenik şartlarda alanında uzman kişilerin gözetiminde üretilen Tukaş Közlenmiş Patlıcan aileniz ve sevdiklerinizle kuracağınız sofralarda gönül rahatlğıyla tüketebileceğiniz bir üründür.

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :